Nieuws

Podje Golf 96: 'Geld verdienen aan de 440.000 Nederlandse golfers is veel lastiger dan het lijkt'

In aflevering 96 van Podje Golf bespreken Gerard en Sietse golfen op Delfland, de golfmarkt en bellen ze met de vakantie vierende Joost Luiten over het opvallende gedrag van Rory McIlroy.

In aflevering 96 praten Gerard en Sietse over golfen op Delfland, het Festival of Golf op The Dutch en een bijna hole-in-one voor Podje Golf op een hole van meer dan 300 meter. Gerard speelde met Joost Luiten en hij sprak met golfers die meer dan 200(!) qualifying rondes per jaar spelen. Op hoeveel rondes zitten de mannen eigenlijk zelf?

Golf is niet zo groot in Nederland als men vaak denkt

Sietse maakt zich zorgen over de golfmarkt en of alle initiatieven die uit de grond schieten - bijvoorbeeld nieuwe indoor golf locaties - wel succesvol kunnen zijn in de markt die volgens de 'jonge vriend' qua grootte vaak schromelijk wordt overschat. Natuurlijk belt Podje Golf ook weer even met Joost Luiten, die van zijn vakantie geniet maar ook tijd had om even naar Rory McIlroy te kijken tijdens het US Open. Wat vindt de Nederlander van het gedrag van de Noord-Ier,  die gooit met clubs en niet helemaal lekker in zijn vel lijkt te zitten. Luister nu naar aflevering 96!

Benieuwd? Luister nu naar aflevering 96 van Podje Golf. De podcast is te beluisteren via jouw favoriete streamingdiensten: Spotify, Apple en Google Podcasts.

en accepteer marketing cookies om deze inhoud te kunnen bekijken.

Reageer

Luister naar Podje Golf en schroom niet om een vraag te stellen, of je oordeel en/of suggesties te geven. Dat kan via mail podje@golf.nl.