Contact

GOLF.NL, het magazine GOLF.NL en GOLF.NL Weekly worden uitgegeven door de Nederlandse Golf Federatie in samenwerking met TIG Sports. Het magazine GOLF.NL wordt automatisch verzonden naar alle leden van golfclubs die lid zijn bij de NGF. We versturen één exemplaar per adres. GOLF.NL Weekly is verkrijgbaar op de meeste golfbanen en in veel golfshops. Daarnaast is er de app GOLF.NL en een mijngolf.nl omgeving om je gegevens te beheren.

Website: GOLF.NL
Facebook: facebook.com/golf.nl
Twitter: twitter.com/golfnl
Instagram: instagram.com/golfnl
We hebben ook een Youtube kanaal met eindeloos veel leuke filmpjes! 

Contact met de redactie

E-mail: redactie@golf.nl
Telefoon: 030-242 63 82
WhatsApp: 06-82800589

Edwin Alblas (Managing Editor) edwin@golf.nl
Karianne van der Zant (Eindredacteur) karianne@golf.nl
Gerard Louter (Redacteur) gerard@golf.nl
Sietse Herrema (Redacteur) sietse@golf.nl
Eefje Kievits (Redacteur) eefje@golf.nl
Niels Hooft (Videoproducer) niels@golf.nl

Art-directie & ontwerp online

LAIK; Joris Voeten, Justin Valentin

Art-directie print

Saskia van Geijlswijk. (Art Director)
Concept: Yazoka Graphic Design & Publishing; Sacha Serano, Maarten de Ru

Advertentie-exploitatie - TIG Sports

Diederick Camphuysen diederick@golf.nl
Rob van den Berg rob@golf.nl

Marketing & Communicatie NGF

Danielle Wallet (Directeur Marketing) danielle.wallet@ngf.nl
Jaco Schippers (Teamleider Marketing & Communicatie) jaco.schippers@ngf.nl
Chris Veldkamp (Marketing & Communicatie) chris.veldkamp@ngf.nl
Lisa van Kampen (Marketing & Communicatie) lisa.vankampen@ngf.nl
Frank Mulders (Online Marketeer) frank.mulders@ngf.nl

Adreswijzigingen, levering en ontvangst

Adreswijzigingen en alle vragen betreffende levering en ontvangst dienen te worden doorgegeven aan het secretariaat van de eigen golfclub of in jouw mijn.golf.nl account.