Golfnl in scherm

Redactie

GOLF.NL, het magazine GOLF.NL en GOLF.NL Weekly worden uitgegeven door de Nederlandse Golf Federatie in samenwerking met TIG Sports. Het magazine GOLF.NL wordt automatisch verzonden naar alle leden van golfclubs die lid zijn van de NGF. We versturen één exemplaar per adres. GOLF.NL Weekly is verkrijgbaar op de meeste golfbanen en in veel golfshops.

Website: GOLF.NL

Facebook: facebook.com/golf.nl

Twitter: twitter.com/golfnl

REDACTIE

E-mail: redactie@golf.nl
Telefoon: 030 - 242 63 82

Edwin Alblas (Managing Editor), edwin@golf.nl
Karianne van der Zant (Eindredacteur), karianne@golf.nl
Gerard Louter (Hoofdredacteur GOLF.NL Weekly), gerard@golf.nl
Chris Veldkamp (Adjunct-hoofdredacteur GOLF.NL Weekly), chris@golf.nl
Niels Hooft (Videoproducer), niels@golf.nl

ART-DIRECTIE & ONTWERP ONLINE

LAIK; Joris Voeten, Justin Valentin

ART-DIRECTIE PRINT

Saskia van Geijlswijk. Concept: Yazoka Graphic Design & Publishing; Sacha Serano, Maarten de Ru

ADVERTENTIE-EXPLOITATIE

TIG SPORTS
Diederick Camphuysen
Diederick@golf.nl
Rob van den Berg
Rob@golf.nl

MARKETING & COMMUNICATIE

Maarten Voermans
m.voermans@ngf.nl

Frank Mulders
frank@golf.nl   

Mari Trini Hermoso
maritrini@ngf.nl

Jaco Schippers
jaco.schippers@ngf.nl

ADRESWIJZIGINGEN, LEVERING EN ONTVANGST

Adreswijzigingen en alle vragen betreffende levering en ontvangst dienen te worden doorgegeven aan het secretariaat van de eigen golfclub.


  • Paginadatum 10 maart 2015
  • Auteur GOLF.NL