Natuurlijk steunen wij Europa, maar dat neemt niet weg dat wij meer gecharmeerd zijn van de USA versie van deze Air Max 1 '86 OG sneaker.
Dankzij het profiel heb je met de Air Max 1 genoeg grip op de golfbaan (al geeft een 'echte' golfschoen meer stabiliteit). De luchtkamer - waar het merk beroemd mee is geworden - maakt de Air Max erg comfortabel en ook buiten de golfbaan kan je ermee gezien worden.
De schoenen zijn vanaf 28 september te koop (€190) en het zal ongetwijfeld niet lang duren voordat ze weg zijn. Voor welk team ga jij?
Zoals gezegd is Nike niet de enige en komt TaylorMade traditiegetrouw met een speciale Ryder Cup versie van hun Stealth 2 driver (€649), en ook hier in een Europa en USA versie.