Ruim 70 golfbanen door heel Nederland zijn bij GOLFGO aangesloten en de verwachting is dat er snel meer volgen. Alle golfers kunnen hier hun voordeel mee doen en heel eenvoudig via de app GOLF.NL een starttijd reserveren. Ideaal om de komende zomerperiode op verschillende banen te spelen.
Je kan online via de website GOLFGO een starttijd reserveren. Nog makkelijker reserveer je een starttijd via de app GOLF.NL.
Reserveren vanuit de app GOLF.NL werkt snel en overzichtelijk. Het starttijden systeem 'GOLFGO' herkent je namelijk direct als golfer. Bovendien kan je nu aan je flight meteen een (gast)speler uit je vriendenlijst toevoegen."Het is fantastisch om te zien dat de Solheim Cup in meerdere Europese landen wordt georganiseerd de komende jaren", reageert de Schotse Catriona Matthew. De Solheim Cup-ster won de beker al vijf keer (drie keer als speelsters en twee keer als captain). "Spanje is de organisator in 2023 en Nederland dus over vier jaar. Dat zal de jeugd inspireren om zich in het team te spelen. En Bernardus is ook nog eens een geweldige golfbaan."
Matthew: "Normaal gesproken is golf een individuele sport, maar bij de Solheim Cup is dat helemaal anders. Het teamgevoel vindt iedereen geweldig met de twaalf spelers, de captain, vice-captains en de rest. Dat brengt iedereen samen in die week. Het is de meest angstige, maar direct de beste ervaring van je leven."