Banen & Clubs

Zomeravond golf en de mosselpan, zo kan je genieten op Golfclub Cromstrijen

In de zomer is de golfbaan misschien wel de fijnste plek om te ontspannen na een dag op kantoor. Met dat idee vertrekken Niels en Lisa vanuit Utrecht richting Numansdorp, waar Golfclub Cromstrijen hen verwelkomt voor een lange zomeravond op de baan.

De golfbaan in de Numanspolder is geopend in 1989 en de 27 holes zijn verdeeld in een 18 holes Championship course en een 9 holes Challenge course met een aantal par en par 4 holes. Niels en Lisa besluiten om de back-nine te spelen van de Championship course, een mooie lus met veel variatie.

Complete baan

Vanaf de tee is het opletten geblazen. Bunkers en waterpartijen keren regelmatig terug en dwingen tot keuzes. De baan vraagt om precisie, maar blijft eerlijk. Op de greens is het aangenaam putten: geen extreme breaks, een prettige snelheid en dus kansen om te scoren. 

De ideale plek om op het verhoogde terras te genieten van een echte mosselpan

Wat een zomeravond golf hier compleet maakt is het verhoogde terras waar je de zon onder ziet gaan in het Hollands Diep. De ideale plek om te genieten van een echte mosselpan.

Win Greenfees

Wil jij kans maken om twee greenfees te winnen voor Golfclub Cromstrijen? Bekijk dan de video en reageer op YouTube met je antwoord op de vraag.

Win 2 greenfees!

Wij geven twee greenfees weg zodat jij samen met iemand anders kunt spelen op Golfclub Cromstrijen. Wat moet je daarvoor doen?

1. Bekijk en like de video.
2. Abonneer je op ons YouTube-kanaal.
3. Beantwoord de vraag in een reactie onder de video: 'Op welk moment van de dag golf jij het liefste?'

Lees meer over
Banen Clubs Video