Tiger Woods keert dinsdagnacht terug tijdens de finale van TGL in Florida. De 15-voudig majorwinnaar maakt zijn comeback na de rugoperatie die hij afgelopen oktober onderging.
Woods maakte het nieuws maandagavond zelf bekend. Tot dusver vervulde hij tijdens het TGL-seizoen van 2026 een rol buiten de (indoor)baan voor zijn team, Jupiter Links Golf Club, maar nu is hij fit genoeg om zelf weer te spelen.
Eerder dit jaar gaf de voormalige nummer één van de wereld al aan te hopen nog in actie te komen tijdens de innovatieve indoorcompetitie. Hoewel hij vorige week nog ontbrak bij de halve finale - Jupiter Links won van Boston Common - is hij nu op tijd hersteld voor de eindstrijd.
In de finale vormt Woods een team met Tom Kim en Max Homa. Ze nemen het op tegen Los Angeles Golf Club van Tommy Fleetwood, Justin Rose en Sahith Theegala. Ziggo Sport zendt de TGL live uit. Het is (terug) te zien van 00.00 tot 02.00 uur op Ziggo Sport 6.
De rentree van Woods komt op een opvallend moment: de Masters op Augusta National is al over twee weken. Of de vijfvoudig winnaar daar aan de start verschijnt, is vooralsnog onduidelijk.
Maandagavond werd de eerste finalepartij gespeeld tussen Jupiter en Los Angeles. Bekijk hieronder de hoogtepunten: