Beeld: Getty Images
De winst op de doordrenkte baan van Seaview was voor Jennifer Kupcho, die daarmee na bijna drie jaar weer eens een trofee in de lucht mocht houden. In New Jersey maakte de Amerikaanse majorwinnares birdie op drie van de laatste vijf holes om uit te komen op -15 en Ilhan Lee op één slag te houden. "In mijn hoofd had ik een score van -14 en dat was het enige waaraan ik dacht. Ik bleef de hele tijd in the zone en deed het uiteindelijk dus nog wat beter. Dit voelt fantastisch."
Jennifer Kupcho's walk off birdie for her first win in three seasons 🔥🏆 pic.twitter.com/W0EeiIU1EM
— LPGA (@LPGA) June 8, 2025
Voor nu overheerst de teleurstelling nog even
Die twee ingeleverde slagen waren voor Meekers het verschil tussen de top 8 en de negentiende plaats, nog altijd by far haar beste uitslag van het jaar op de LET. "Voor nu overheerst de teleurstelling nog even. Maar voorafgaand aan het toernooi had ik getekend voor een top 20-notering", reageerde ze direct na de laatste ronde. "Ik speelde erg goed, maar kreeg vandaag gewoon geen bal in de hole. De vier birdies die ik maak waren allemaal van binnen anderhalve meter. Op de laatste twee holes werden een paar mindere slagen meteen afgestraft."
De Tsjechische Sara Kouskova maakte er op de Canarische Eilanden twee op een rij van, nadat ze twee weken geleden ook nog triomfeerde in de Franse Alpen. Een 1-onder 71 was voor de 25-jarige speelster uit Praag genoeg om de concurrentie af te weren, met het Duitse toptalent Helen Briem voorop. "Ik ben sprakeloos. Dat dit me gewoon twee keer achter elkaar lukt...", reageerde Kouskova vol ongeloof.
Party time in Tenerife for Kousková 🏆#OpenTenerife pic.twitter.com/LmOiSvYNLr
— Ladies European Tour (@LETgolf) June 8, 2025
Op het tweede niveau van Europa hoopte Lauren Holmey voort te borduren op haar tweede plek van vorige week. Die gold naar eigen zeggen als "confidence booster" en na twee rondes was in het Montauban Ladies Open ook nog alles mogelijk. Haar vier birdies wogen op de laatste dag echter niet op tegen de zeven bogeys die ze incasseerde, waardoor ze flink zakte en uiteindelijk als 30ste eindigde. Op de LETAS-ranking staat Holmey wel nog altijd tiende. De top 7 promoveert uiteindelijk naar de LET.
Ook Jerry Ji deed het afgelopen week bepaald niet onaardig. In de Sierra Nevada eindigde hij het Alps de Andalucia-Roquetas de Mar als elfde, na zijn derde plek van twee weken eerder. Op de ranglijst van de Alps Tour maakt de Nederlander zodoende ook een mooie opmars. Ji staat nu 23ste en reist ongetwijfeld met een goed gevoel af naar Frankrijk voor het volgende toernooi.