Tour Edge met spelers in zee
Het equipmentmerk heeft dit seizoen drie Nederlandse spelers onder contract, waaronder Robin Swane.
Swane, die in 2007 het Nationaal Open won, speelt dit jaar op zowel de Challenge als de EPD Tour en hij hoopt zich aan het einde van het seizoen te plaatsen voor de Europese Tour van 2010.
Diverse Exotics houten en ijzers van Tour Edge moeten hen helpen zijn doelstellingen te halen.
Ook Sandra Eggermont speelt in 2009 met Tour Edge Exotics. Zij kreeg een wildcard voor het ABN Amro Ladies Open op Eindhoven, maar haalde de cut niet.
Eggermont is van plan om op 13 juli op de Berkshire Golfclub in Engeland de prequalifying voor het Britse Ladies Open te gaan spelen. Ze doet ook mee aan het Ricoh Nationaal Open op de Koninklijke Haagsche en aan het Nationaal Open Matchplay op Geijsteren.
Aan het einde van het seizoen wil Sandra Eggermont proberen een kaart voor de Ladies European Tour van 2010 te veroveren.
Tour Edge vindt het belangrijk dat iedereen de mogelijkheid heeft om te golfen. Door sponsoring van Miquel Lommerse wil Tour Edge mensen met een fysieke beperking laten ervaren dat de golfsport ook voor hen sneller toegankelijker is dan ze nu misschien denken. De clubs van Tour Edge zijn zo aangepast dat Miquel Lommerse er goed mee kan spelen.
Miquel Lommerse (35) is vanaf zijn 17ste jaar door een dwarslaesie afhankelijk van een rolstoel. In april 2007 kwam Lommerse via Revalidatiecentrum Rijndam in contact kwam met de Nederlandse Golfvereniging voor Gehandicapten.
Tour Edge is vooral bekend van golfclubs binnen het 'betaalbare segment' en hun vergevingsgezindheid, zoals de GeoMax 2 en Bazooka QLS. Ook de nieuwe high-end Exotics zijn in trek.
Voor meer informatie: theteebox.nl of touredge.com
Lees meer over:
Tour Edge
| Tweet |
Sponsors van de NGF
Golfers Magazine editie 3
- Beter scoren zit tussen je oren
- Top-100 golbanen buiten Amerika
- Alles over Deloitte Ladies Open
- Afslag op: Amsterdamse Golfclub
- Hotlist schoenen: twintig modellen




















