Titelverdediger Dyson geeft alles

Ondanks het feit dat het dit jaar niet de Kennemer is, kijkt Simon Dyson er naar uit om in Hilversum zijn titel te verdedigen.

'Natuurlijk is het KLM Open een toernooi waar ik graag terugkom', verklaarde de winnaar van het Open in 2006 en 2009. Het is voor de viervoudig winnaar op de Europese Tour zijn negende start in Nederland.

'In 2004 speelde ik hier voor het laatst, maar sinds de veranderingen heb ik de Hilversumsche niet meer gespeeld. Om energie te sparen ben ik vandaag niet de baan in geweest. Morgen speel ik wel de pro-am en dan zal ik een oordeel kunnen vellen over de baan.'

Met de vorm zit het volgens de Engelsman wel goed. 'Om nog een kans te maken op plaatsing voor de Ryder Cup besloot ik om zeven weken te spelen en te zien waar het schip strandde. In het Czech Open en het Johnie Walker speelde ik mijn beste golf van het jaar. Ik ben er niet op uit om iets te bewijzen nu ik er niet bij zit. Deze week zal ik alles geven. Na zondag ben ik drie weken vrij. Geen straf na zeven weken golf.'

Martin Kaymer is gekomen om te winnen
Oosthuizen: Het spel voelt goed

Sponsors van de NGF

  • Van Lanschot
  • Deloitte
  • Titleist FJ
  • Terberg Leasing
  • Ricoh

Check je handicap


Privacy & Cookiebeleid
  • Basis
  • Putten
  • Volle swing
  • Kort spel
  • GM instructies
  • Fysiek
  • Moeilijke slagen
  • Bunker
  • Mentaal

Nieuwsbrief


Privacy & Cookiebeleid

Golfregels

Golfregels
Lees de regels nog eens rustig door. Alle golfregels op een duidelijke pagina.

Golfers Magazine editie 3

Golfers magazine
  • Beter scoren zit tussen je oren
  • Top-100 golbanen buiten Amerika
  • Alles over Deloitte Ladies Open
  • Afslag op: Amsterdamse Golfclub
  • Hotlist schoenen: twintig modellen

Twitter

meer tweets
Andere sportsites van de Sanoma Media groep
hockey.nl | fiets.nl | zeilen.nl | heldenmagazine.nl | dehoefslag.nl | procycling.nl | fietsactief.nl | nusport.nl