Stevige voorsprong voor Stanley

Met nog een ronde te gaan in de Farmers Insurance Classic heeft Kyle Stanley een comfortabel gat geslagen met de rest van het veld.

Met wat hij zelf omschreef als uitermate saai golf lijkt de 24-jarige Amerikaan in Californië op weg naar zijn eerste zege op de PGA Tour. Met een evenaring van de recordscore over 54 holes (-18) heeft de man uit Washington een gat geslagen van vijf slagen met achttervolgers Huh en Rollins die op -13 staan.

'Het is een aardige voorsprong, maar ik ga morgen echt niet anders spelen', aldus Stanley. 'Ik ga niet conservatiever spelen morgen, dat is het slechtste wat je kan doen. Ik blijf bij mijn gameplan vanaf de tee en hopelijk geef ik mezelf daarmee voldoende kansen.'

Stanley won nog niet eerder op het hoogste niveau, maar kwam wel een aantal keer dichtbij. In zijn rookieseason 2011 legde hij het in de John Deere Classic nipt af tegen Steve Stricker, en in de Greenbier Classic gooide hij zijn eigen glazen in met één slechte ronde.

'Het was vooral mooi dat ik mezelf in contention speelde vorig jaar. Dat is ook voor dit jaar het doel: hard werken om mezelf weer in die positie te krijgen.'

 

Leaderboard

 

Sponsors van de NGF

  • Van Lanschot
  • Deloitte
  • Titleist FJ
  • Terberg Leasing
  • Ricoh

Check je handicap


Privacy & Cookiebeleid
  • Basis
  • Putten
  • Volle swing
  • Kort spel
  • GM instructies
  • Fysiek
  • Moeilijke slagen
  • Bunker
  • Mentaal

Nieuwsbrief


Privacy & Cookiebeleid

Golfregels

Golfregels
Lees de regels nog eens rustig door. Alle golfregels op een duidelijke pagina.

Golfers Magazine editie 11

Golfers magazine
  • GM is vernieuwd
  • Tips: golf kan goedkoper
  • Leer putten als een pro
  • De nieuwe golfregels
  • Oefenen op kantoor

Twitter

meer tweets
Andere sportsites van de Sanoma Media groep
hockey.nl | fiets.nl | zeilen.nl | heldenmagazine.nl | dehoefslag.nl | procycling.nl | fietsactief.nl | nusport.nl