Nu al jackpot voor Graeme McDowell

Op Oudejaarsdag liep zijn contract met Callaway af en vanaf vandaag speelt de Noord-Ier met Srixon.

De meerjarendeal met het Japanse concern levert de winnaar van het US Open naar verluidt 2,2 miljoen per jaar op.

McDowell speelt in 2010 met de bal en clubs van Srixon en ook met de wedges van Srixon-dochter Cleveland. Het logo van dit bedrijf staat ook prominent op de pet van de man die het winnende (Ryder Cup)punt voor Europa scoorde.

Graeme McDowell werd overigens aan het einde van 2010 verrast met het nieuws dat hij lintje (MBE) van de Britse koningin Elisabeth heeft gekregen.

McDowell eindigde het golfjaar 2010 met een zege in het toernooi van Tiger Woods en hij slaat aanstaande donderdag af in het eerste toernooi van 2011 als het nieuwe seizoen van de Amerikaanse Tour op Kapalua.

GMac is in de eerste ronde van het Hyundai Tournament of Champions ingedeeld met de man die hij in de singles van de Ryder Cup klopte: Hunter Mahan.

Lees meer over: Srixon

Sponsors van de NGF

  • Van Lanschot
  • Deloitte
  • Titleist FJ
  • Terberg Leasing
  • Ricoh

Check je handicap


Privacy & Cookiebeleid
  • Basis
  • Putten
  • Volle swing
  • Kort spel
  • GM instructies
  • Fysiek
  • Moeilijke slagen
  • Bunker
  • Mentaal

Nieuwsbrief


Privacy & Cookiebeleid

Golfregels

Golfregels
Lees de regels nog eens rustig door. Alle golfregels op een duidelijke pagina.

Golfers Magazine editie 3

Golfers magazine
  • Beter scoren zit tussen je oren
  • Top-100 golbanen buiten Amerika
  • Alles over Deloitte Ladies Open
  • Afslag op: Amsterdamse Golfclub
  • Hotlist schoenen: twintig modellen

Twitter

meer tweets
Andere sportsites van de Sanoma Media groep
hockey.nl | fiets.nl | zeilen.nl | heldenmagazine.nl | dehoefslag.nl | procycling.nl | fietsactief.nl | nusport.nl