Mizuno JPX800 (Pro)
De JPX is de evolutie van de MX-ijzers en brengt de modernste technologische ontwikkelingen van Mizuno nu ook naar Europa en Amerika. De JPX-ijzers moeten de beroemde MP-lijn voor de single handicapper complementeren.
De eerste lichting bestaat uit de JPX800 en de JPX800 Pro ijzers en een serie wedges. Met een hoog moment of inertia zijn de ijzers zeer stabiel, maar Mizuno wil zich niet alleen op de mid-handicapper richten.
‘Door de combinatie van afstand, gevoel, vergevingsgezindheid en looks zal de JPX ook op de Tour en bij lagere handicappers indruk maken’, aldus Masai Nagai, directeur Research & Development.
De JPX800 Pro is gesmeed (forged) ijzer met een gefreesd clubblad, wat garant staat voor veel gevoel en consistentie, maar door het iets grotere clubblad en een laag zwaartepunt is de club vergevingsgezinder dan ijzers uit de MP-lijn. Een dunne toplijn en bescheiden offset zorgen voor een klassiek uiterlijk.
De JPX heeft een dun clubblad voor maximale energieoverdracht en dus veel balsnelheid (hoog COR). Met het hoogste MOI van alle Mizuno-ijzers is ook stabiliteit bij misslagen optimaal. De lange ijzers zijn groter dan de korte, om een goede balans tussen vergevingsgezindheid en precisie te krijgen.
Beide ijzers hebben tevens een Triple Cut Sole voor diversiteit van verschillende ondergronden, Modified U-grooves voor optimale spin en een techniek die het geluid optimaliseert.
| Tweet |
Sponsors van de NGF
Golfers Magazine editie 3
- Beter scoren zit tussen je oren
- Top-100 golbanen buiten Amerika
- Alles over Deloitte Ladies Open
- Afslag op: Amsterdamse Golfclub
- Hotlist schoenen: twintig modellen
























