Keppelse brengt 9.450 euro bijeen voor Right to Play

Tijdens haar 17e lustrum heeft de Keppelse Golfclub een wedstrijd voor leden met introducés georganiseerd ten bate van het goede doel.

De opkomst voor die wedstrijd was groot. Uit diverse windstreken zijn mensen naar Hoog-Keppel gekomen om mee te doen aan deze wedstrijd. Na afloop is een veiling gehouden, waarop niet alleen goederen maar vooral ook diensten en belevenissen aangeboden zijn door leden en oud-leden.

Zo kon er geboden worden op een historisch onderzoek naar uw huis, een exclusieve verjaardagstaart, een middag zeilen op het Rhederlaag, een weekend in Friesland of het laten inbouwen van een handsfree-set. Ook kunstwerken van bekende en minder bekende artiesten en kunstenmakers kwamen onder de hamer. De veiling alleen al leverde bijna 5000 euro op.

Ook het batig saldo van de sponsordag is ten goede gekomen aan Right to Play, alsmede de opbrengst van uitdagende spelletjes in de baan en diverse giften.

Op 17 september is tijdens het lustrumfeest en onder luid applaus de voorlopige opbrengst bekend gemaakt. En nu kunnen we met trots de definitieve opbrengst melden: 9.450 euro. Een bedrag dat gerealiseerd is door de inzet van vele vrijwilligers en merendeels leden van de Keppelse Golfclub: van veilingmeester tot wedstrijdorganisatie, van notarieel toezichthouder tot penningmeester, van aanbieder tot koper, van sponsor tot deelnemer.

Meer informatie Right to Play.

Website Keppelse Golfclub.

Sponsors van de NGF

  • Van Lanschot
  • Deloitte
  • Titleist FJ
  • Terberg Leasing
  • Ricoh

Check je handicap


Privacy & Cookiebeleid
  • Basis
  • Putten
  • Volle swing
  • Kort spel
  • GM instructies
  • Fysiek
  • Moeilijke slagen
  • Bunker
  • Mentaal

Nieuwsbrief


Privacy & Cookiebeleid

Golfregels

Golfregels
Lees de regels nog eens rustig door. Alle golfregels op een duidelijke pagina.

Golfers Magazine editie 3

Golfers magazine
  • Beter scoren zit tussen je oren
  • Top-100 golbanen buiten Amerika
  • Alles over Deloitte Ladies Open
  • Afslag op: Amsterdamse Golfclub
  • Hotlist schoenen: twintig modellen

Twitter

meer tweets
Andere sportsites van de Sanoma Media groep
hockey.nl | fiets.nl | zeilen.nl | heldenmagazine.nl | dehoefslag.nl | procycling.nl | fietsactief.nl | nusport.nl