FootJoy XPS-1

Met de XPS-1 brengt FootJoy zijn meest stabiele golfschoen ooit op de markt.

Een goede golfschoen moet aan een aantal strenge eisen voldoen. Omdat wij natte sokken onplezierig vinden en niet altijd op kurkdroge fairways wandelen, moet de schoen waterdicht zijn. Ook niet onbelangrijk: stabiliteit voor, na en tijdens impact. Footjoy heeft nu een hoogwaardige schoen ontworpen waarin je steviger zou staan  dan in voorgaande modellen zoals de Icon of de Classic.

Nieuw is de Xtreme outsole, de wijde zool die door het grote oppervlakte en de vele cyclone spikes ervoor zorgt dat je tijdens en na je swing als een huis staat.  Het lichtgewicht materiaal dat samen met een ondersteunend middenstuk de voet volledig omhult maakt het dragen ervan comfortabeler dan ooit.

De schoen heeft een sportief, casual uiterlijk, maar is voorzien van alle high-end eigenschappen die je van een goede golfschoen mag verwachten. Hij is dus volledig waterdicht en heeft zeer zacht bovenleer dat ademt, steun geeft en zeer comfortabel zit.

Je verwacht ook dat een schoen van een topmerk als een pantoffel zit, en de XPS-1 stelt niet teleur. De zool is gemaakt van slijtvast en verend materiaal.

Opmerkelijk is het gebruik van 3D gelCollar. Dit omhulsel zit om de enkel gegoten en voelt net zo comfortabel als een maatpak. De HeelLoc zone en de dubbele zachte voetzolen die de voet op zijn plaats houdt, vergroten - naast het comfort - de stabiliteit, zo zegt de fabrikant.

Volgens FootJoy genereren spelers steeds hogere hogere swingsnelheden en is het noodzakelijk dat schoenen in deze ontwikkeling meegaan. De XPS-1 is dan ook de meest stabiele en modieuze schoen die de fabrikant ook maakte.

De nieuwe schoenen zijn verkrijgbaar in wit maar kunnen een fraai effect krijgen door de rode of blauwe gelkleuren. Zach Johnson en Padraig Harrington zijn spelers die de XPS-1 al dragen.

'De golfschoen is cruciaal. Het is het enige wat je in contact houdt met de grond. Als je meer kracht wilt ontwikkelen in je swing moet je de best golfschoen dragen die er bestaat. Ik ben erg onder de indruk van de XPS-1', aldus Harrington.

meer informatie: www.footjoy.com

Sponsors van de NGF

  • Van Lanschot
  • Deloitte
  • Titleist FJ
  • Terberg Leasing
  • Ricoh

Check je handicap


Privacy & Cookiebeleid
  • Basis
  • Putten
  • Volle swing
  • Kort spel
  • GM instructies
  • Fysiek
  • Moeilijke slagen
  • Bunker
  • Mentaal

Nieuwsbrief


Privacy & Cookiebeleid

Golfregels

Golfregels
Lees de regels nog eens rustig door. Alle golfregels op een duidelijke pagina.

Golfers Magazine editie 3

Golfers magazine
  • Beter scoren zit tussen je oren
  • Top-100 golbanen buiten Amerika
  • Alles over Deloitte Ladies Open
  • Afslag op: Amsterdamse Golfclub
  • Hotlist schoenen: twintig modellen

Twitter

meer tweets
Andere sportsites van de Sanoma Media groep
hockey.nl | fiets.nl | zeilen.nl | heldenmagazine.nl | dehoefslag.nl | procycling.nl | fietsactief.nl | nusport.nl