Ecco BIOM Golf
De Deense schoenenfabrikant lanceerde Ecco Natural Motion al eerder voor renschoenen, en na uitgebreid onderzoek en scans van meer dan 2.500 voeten is er nu ook een golfschoen.
‘De voet is de perfecte absorbeerder voor schokken en BIOM Golf ondersteunt dit natuurlijke proces’, aldus Michael Waack, directeur golf van Ecco.
Door het anatomische ontwerp landt de drager van deze schoen meer op de middenvoet dan de hiel, wat niet alleen comfortabeler is, maar ook helpt om spiermassa op te bouwen in de voeten en onderbenen.
Daarnaast fungeert de BIOM als stabiel platform omdat je dichter bij de grond bent. Dit bevordert gevoel, torsie en power tijdens de golfswing.
De golfschoen is zeer licht, heeft een flexibele voorvoet en is gemaakt van zacht, waterdicht en duurzaam Tibetaans Yakleer. Allemaal eigenschappen die het dragen zeer comfortabel maken.
Prijs: € 200,- (mannen), € 180,- (vrouwen)
| Tweet |
Sponsors van de NGF
Golfers Magazine editie 3
- Beter scoren zit tussen je oren
- Top-100 golbanen buiten Amerika
- Alles over Deloitte Ladies Open
- Afslag op: Amsterdamse Golfclub
- Hotlist schoenen: twintig modellen






















