Achterhoede voor Nederlandse amateurs

In het Internationaal Portugees Amateurkampioenschap zijn Daan Huizing en Dylan Boshart in de achterhoede van het klassement geeïndigd.

Na de eerste ronde van het Internationaal Portugees Amateurkampioenschap stond Daan Huizing er uitstekend voor. De nummer zeven van de wereldranglijst voor amateurs opende met een ronde vier onder par, stond eerste en leek de goede vorm van eind 2011 nog steeds te hebben.

In het verloop van het toernooi waren de scores echter minder goed en viel Huizing wat terug in het klassement. Na rondes 73 (+1) en 77 (+5), was er in de laatste ronde een twee boven par 74, waarmee Huizing uitkwam op een totaal van 292 (+4).

Huizing legde daarmee beslag op de 34ste plek.

Dylan Boshart kende geen uitschieters zoals Daan Huizing, maar speelde met rondes 73, 74, 72, 73 eigenlijk een heel degelijk toernooi. Het bracht hem tot een gedeeld 33ste plek.

Niet tevreden over het resultaat twitterde Boshart na afloop van het toernooi: '73,74,72,73 +4 1st tournament of the year some work to do this week.'

De andere vier Nederlanders in het toernooi, Robin Kind, Maarten Bosch, Robbie van West en Michael Kraaij, haalden allen de cut na drie ronden niet.

Sponsors van de NGF

  • Van Lanschot
  • Deloitte
  • Titleist FJ
  • Terberg Leasing
  • Ricoh

Check je handicap


Privacy & Cookiebeleid
  • Basis
  • Putten
  • Volle swing
  • Kort spel
  • GM instructies
  • Fysiek
  • Moeilijke slagen
  • Bunker
  • Mentaal

Nieuwsbrief


Privacy & Cookiebeleid

Golfregels

Golfregels
Lees de regels nog eens rustig door. Alle golfregels op een duidelijke pagina.

Golfers Magazine editie 3

Golfers magazine
  • Beter scoren zit tussen je oren
  • Top-100 golbanen buiten Amerika
  • Alles over Deloitte Ladies Open
  • Afslag op: Amsterdamse Golfclub
  • Hotlist schoenen: twintig modellen

Twitter

meer tweets
Andere sportsites van de Sanoma Media groep
hockey.nl | fiets.nl | zeilen.nl | heldenmagazine.nl | dehoefslag.nl | procycling.nl | fietsactief.nl | nusport.nl