Ierland nog steeds aan kop in World Cup

GOLF.NL, 27 november 2009 – Na de tweede dag van het Omega Mission Hills World Cup gaat het team uit Ierland nog altijd aan de leiding. Al zagen zij de titelverdedigers Zweden wel dichterbij komen.
Op dag twee van de World Cup stonden de foursomes op het programma. Ierland begon vandaag met een voorsprong van drie slagen op Argentinië aan de tweede ronde. Rory McIltoy en Greame McDowell waren op de eerste negen oppermachtig. Door twee birdies en een eagle hadden zij hun voorsprong vergroot tot vijf slagne. Op de tweede negen wilde het echter niet lukken en mede door een double bogey op vijftien kwam zij tot een ronde van 68 slagen en dit is goed voor een totaal van -18.
Titelverdedigers Zweden speelde wederom een foutloze ronde. Robert Karlsson en Henrik Stenson kwamen tot een score van 65 slagen en zijn met een totaal van -15 naar de tweede plaats gestegen en hebben slechts drie slagen achterstand op het team uit Ierland.
Met acht birdies en twee bogeys is het team van Italie naar de derde plaats gestegen. De gebroeders Molinari speelden bijzonder goed en zouden deze week wel eens een gevaarlijke outsider kunnen zijn. Francesco, de oudste van de twee, speelt al een aantal jaar op Tour en zijn jongere broer Edoardo promoveerde dit jaar via de Challenge Tour naar de European Tour. Ook hij wist dit jaar drie keer te winnen op de Challenge Tour.
Het team uit Argentinië wist vandaag niet te imponeren. Na een matige score van 75 slagen zijn zij ver teruggevallen in het klassement. Met een totaal van -8 staan zij op een gedeelde 11de plaats.
Morgen staan de fourballs weer op het programma.
plaats een reactie | lees reacties (0)
Log in of meld je aan als nieuwe member.




