Pin High Golftravel lanceert concept: van gvb naar handicap in de zon
Hoofddorp, 20 oktober 2009 - Pin High Golftravel biedt 50 golfers die in het bezit zijn van een golfvaardigheidsbewijs (gvb) de mogelijkheid om door middel van de gevorderde clinic ‘Van gvb naar handicap in de zon’ hun handicap te halen. Golfliefhebbers kunnen in Tunesië en Portugal gedurende 5 dagen 12 uur les krijgen inclusief drie greenfees in Nederland. Hiermee kan men na de vakantie 3 kaarten lopen op Golfbaan Spaarnwoude, Naarderbos, Welschap of Maastricht International Golf en de handicap laten registreren. De vouchers zijn geldig van 13-11-2009 t/m 31-03-2010. Voor meer informatie zie www.pinghigh.nl.
Van gvb naar handicap in de zon
Deze winter kunnen golfers die in het bezit zijn van een gvb gebruikmaken van een nieuw concept: van gvb naar handicap in de zon. Pin High Golftravel biedt gvb’ers de mogelijkheid om tijdens een vijfdaagse clinic in kustplaats Hammamet in Tunesië of in de Algarve van Portugal 12 uur les te krijgen en vervolgens een handicap te behalen. Na de vakantie kan de handicap worden geregistreerd in Nederland, alwaar men 3 greenfees krijgt. De greenfeevouchers kunnen worden geboekt op de golfbanen Spaarnwoude, Naarderbos, Welschap of Maastricht International Golf. De vouchers zijn geldig van 13 november 2009 tot en met 31 maart 2010.
Van gvb naar handicap - Tunesië
Samen met maximaal 7 andere gevorderde golfers krijgen de golfers van een pro in 5 dagen 12 uur les in de zon op de fraaie Yasmine GC. Verder verblijft men all-inclusive in het 5-sterren Riu Palace Marhaba. Voor € 719 krijgen de gvb’ers:
- transfer luchthaven – hotel v.v.
- 7 nachten 2-pk/all-inclusive
- 12 uur les waaronder 2 uur les in de baan op de executive course
- 4 greenfees voor de Yasmine GC
- 3 greenfees in Nederland
Van gvb naar handicap - Algarve
In de Algarve krijgen de golfliefhebbers 12 uur les gedurende 5 dagen op de schitterende 27-holes Castro Marim GC. Men lest in kleine groepjes van maximaal 8 personen en verblijft in het sfeervolle, in Spanje gelegen Islantilla Golfhotel. Er kan ’s middags worden gespeeld op 3 nabijgelegen banen in Spanje en Portugal. Voor € 729 krijgen de gvb’ers:
- auto categorie B per 2 personen
- 7 nachten 2-pk/logies en ontbijt
- 12 uur les waaronder 2 uur les in de baan
- 5 greenfees (3 x Castro Marim, 1 x Costa Esuri en 1 x Islantilla)
- 3 greenfees in Nederland
Over Pin High Golftravel
Pin High Golftravel viert dit jaar haar 20-jarig jubileum en is de nummer 1 in golfreizen en marktleider in Nederland. Met een veelzijdig aanbod, een hoge servicegraad en een unieke prijs-kwaliteitverhouding gaan jaarlijks duizenden golfliefhebbers op reis met Pin High. Pin High is een dochteronderneming van ANWB en partner van FOX Vakanties, Pharos Reizen, Travelhome en SNP Natuurreizen. Voor meer informatie zie www.pinhigh.nl.
plaats een reactie | lees reacties (0)
Log in of meld je aan als nieuwe member.




